Team Vlees+

Vlees+ in een onafhankelijk vakblad over vlees en delicatessen, voor slagers en traiteurs. Vlees+ is een uitgave van Vakbladen.com BV te Den Haag.  Heeft u als slager, vleesverwerker, toeleverancier, opleidingsinstituut, verzekeringsmaatschappij of andere instantie wat te melden over bijvoorbeeld producten en/of diensten of het eigen bedrijf, stuur dan een persbericht (liefst met foto) naar de redactie.

Vakbladen.com Abonnementenservice
Tel: 088 22 666 33
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Rijswijkseweg 60 (13e etage)
2516 EH Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

e-mail: info@vleesplus.nl

Redactiecoördinator
Petra Hermans-Taekema
Tel: +31 (0) 6 212 358 84
e-mail:p.hermans@vakbladen.com

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 37

Sales

Accountmanager
Gjelt Douma
e-mail: g.douma@vakbladen.com
Tel. +31(0) 88 22 666 72
m. +31(0) 6 467 514 67

Accountmanager
Bart Veenstra
e-mail: b.veenstra@vakbladen.com
Tel. +31 (0) 88 22 666 71
Mob.: +31 (0) 6 317 688 28

Accountmanager binnendienst
Jamila Agoudi
e-mail: j.agoudi@archermedia.nl
Tel: +31 (0) 88 22 666 87

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Roeland Dobbelaer

KvK: 17169985
Btw: NL814059740B01