Contact

Vlees+, platform voor de vleesprofessional, is een uitgave van Vakbladen.com. Naast Vlees+ geven wij ook EVMI, Bakkers in bedrijf,  Vakblad IJs!, Vismagazine, More than Drinks! en Pompshop uit.

Lezersservice en abonnementen
T: +31 (0)88 – 22 666 80
E: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Enthovenplein 1 (5e verdieping)
2521 DA  Den Haag

Postadres
Postadres: Postbus 19949
2500 CX Den Haag

Stuur uw nieuws naar info@vleesplus.nl

Redactie
Petra Hermans-Taekema, Redactiecoördinator
T: +31 (0)6 – 21 23 58 84
E: p.hermans@vakbladen.com

Marieke Pols, Webredacteur
T: +31 (0)88 – 22 666 64
E: m.pols@vakbladen.com

Michelle de Koning, Hoofdredacteur Food
T: +31 (0)88 – 22 666 55
M: +31 (0)6 22 01 11 28
E: m.dekoning@vakbladen.com

Commerciële mogelijkheden
Lot Vermeer
T: +31 (0)88 - 22 666 20 
E: l.vermeer@archermedia.nl

Gjelt Douma
T: +31 (0)6 – 4675 1467
E: g.douma@vakbladen.com

Alle Posma
T: +31 (0)88 2266 687
E: a.postma@archermedia.nl

Traffic
T: 088 22 666 90
E: traffic@archermedia.nl

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Jeroen Cnossen
T: +31 (0)88 - 6440 680
E: j.cnossen@vakbladen.com

Vlees+ 3 | mei 2019
Vlees+ 3 | mei 2019

In dit nummer onder andere goud voor Team NL bij IYBC, Slagerij Tholhuijsen en VWAS wil kennis delen.

Lees meer
Bestel nu Gratis 2 proefnummers
Schrijf u in voor de nieuwsbrief
VIP Journaal

Agenda

Cursus allergenen management

25 juni 2019 - 25 juni 2019

Lees meer

Annapoorna ANUFOOD India

29 augustus 2019 - 31 augustus 2019

Lees meer

Horeca beurs Noord-Brabant

9 september 2019 - 10 oktober 2019

Lees meer